Czas
55 min
Typ ćwiczeń
kondycyjne / wytrzymałościowe
Spalone kalorie
do 500 kcal
rezultaty
poprawa kondycji / redukcja tkanki tłuszczowej / wzmacnianie mięśni ud i pośladków
Poziom ćwiczeń
dla wszystkich
Intensywność
wysoka / bardzo wysoka

Jacek Cichecki

Jacek Cichecki

Jacek jest licencjonowanym instruktorem Schwinn Cycling, kolarzem amatorem i rowerowym maniakiem. Gwarantuje na swoich zajęciach pełną realizację programu treningowego Schwinn Cycling opartego na technikach typowo kolarskich. Jego zajęcia są różnorodne i odpowiednio rozłożone w czasie tak, aby wszyscy uczestnicy niezależnie od umiejętności, doświadczenia i poziomu wytrenowania odczuli wyraźny wzrost formy. Na każdym z treningów zapewnia najwyższą jakość, moc i dynamikę, perfekcyjnie dobraną muzykę, no i dobrą zabawę dla wszystkich. Przed każdym treningiem służy pomocą w takich kwestiach, jak dokładne i prawidłowe ustawienie roweru, określenie stref tętna i ustawienie pulsometru, czy wybór ćwiczeń i treningów uzupełniających cycling.

Dni i godziny zajęć:

  wtorek 17:45 - 18:40 Bike
 • Piotrek Kroczewski

   

  Pogodny i uśmiechnięty, starający się wykorzystać każdy dzień swojego życia tak, żeby jak najmniej mówić „szkoda, że nie odważyłem się.”W  wieku 6 lat trafił na sale treningową, uprawiał kilka dyscyplin sportowych i zawsze były to sporty walki: zapasy, judo, karate , boks, kick boxing. Serce wojownika, ciężka praca na treningach i wola zwycięstwa doprowadziły go tytułu Zawodowego Mistrza Europy w Kick Boxingu w formule Full contact. Po zakończonej karierze sportowej poświęcił się pracy trenerskiej. Aktualnie jest licencjonowanym Trenerem II klasy w boksie, Instruktorem Kick Boxingu i Trenerem Personalnym. Reprezentuje Stołeczny Klub Legia Warszawa, prowadząc tam zajęcia z boksu i kick boxingu.

 • Luis Andre Silva Neto

  Luis pracuje w naszym klubie od niedawna, ale zdążył sobie zaskarbić sympatię wszystkich, a to głównie przez jego rozbrajający uśmiech. Luis pochodzi z Portugalii i jak na tak krótki pobyt w naszym kraju świetnie mówi po polsku. Uwielbia ocean i jak ma tylko okazję rzuca się z deską na fale. Jest doskonałym trenerem personalnym, który potrafi wykrzesać motywację do treningu nawet u tych najbardziej opornych. Jeżeli już podejmie się jakiegoś zadania, to zawsze dąży do perfekcji. Jego zajęcia Complex Training czy Power Pump cieszą się ogromną popularnością. Jak nie mieliście jeszcze okazji z nim poćwiczyć, nic straconego, zapraszamy na jego najbliższe zajęcia.

 • Zizo

  ZIZO / Zied Achouch pochodzi z Tunezji, a od 6 lat mieszka w Polsce, aktualnie w samej stolicy. Przygodę z tańcem rozpoczął w Tunezji, w międzynarodowej szkole.   W  swojej karierze przeszedł przez taniec nowoczesny, hip-hop oraz jazz, ale to salsa i bachata porwały  jego serce.   W nich też specjalizuję się do dnia dzisiejszego. Kiedy jednak  trafił na Zumbę, to ona stała się jego życiem.  Ma duże doświadczenie  zarówno w prowadzeniu treningów indywidualnych jak i grup tanecznych.  Podczas swoich zajęć stara się, aby każdy zapomniał o codziennych troskach  i dał się porwać muzyce i tańcu. Na mojego zajęciach na pewno nie  zabraknie dobrej zabawy i uśmiechu !

   
 • Agnes / Agnieszka Łachowska

  Dyplomowana instruktorka sportu i rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu. Członkini kadry Polish Fitness Academy. Studentka wydziału Architektury Krajobrazu w SGGW. Jako szkoleniowiec – aktywnie prowadzi zajęcia dla kadry instruktorskiej fitness. Promotor oraz jeden z pierwszych trenerów programu Total Muscle Training w Polsce. Przygodę ze sportem zaczęła mając 6 lat.  W dzieciństwie jej pasją były sztuki  walki. Wielokrotna medalistka mistrzostw młodzików w Taekwon-do. Poza sportem jej największym zamiłowaniem jest taniec. Występuje w wielu formacjach  tanecznych, jej ulubionym stylem jest salsa. Jej talent i pasję podziwiać  można na scenach licznych festiwali salsowych, a także u boku polskich artystów m.i.n Katarzyn Grabowskiej.  Treningi z Agnieszką, to nie tylko technika ukierunkowana na rozwój i wzmocnienie mięśni, ale także kreatywne choreografie oparte na ekspresji i wyzwalaniu piękna kobiecego ruchu. Dążąc do perfekcji czynnie bierze udział w wielu > międzynarodowych konwencjach i szkoleniach fitness,a także warsztatach i festiwalach tanecznych tj: IFAA, Reebok, Fit style i inne, czerpiąc wiedzę od najlepszych instruktorów na świecie.

 • Robert Czech

  Był profesjonalistą w swoim fachu. Trenował trenerów i instruktorów, żeby oni mogli trenować Was. Fitness był jego pasją i spełnieniem marzeń. Nie stał w miejscu, cały czas się rozwijał i przekonywał, aby wszystko robić na 100%. Master Trener, szkoleniowiec i prezenter Reebok University Poland. Ambasador Reebok. Trener personalny. Był jedynym w Polsce trenerem REEBOK EASY TONE STEP i REEBOK FITNESS TRAINER APP. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Specjalizował się w treningu funkcjonalnym. Starał się, aby każde zajęcia były dla uczestników wyzwaniem. Szczególną uwagę zwracał na poprawność wykonywanych ćwiczeń. 

  Niestety, 19.05.2016 Robert zginął w wypadku drogowym. Robert pozostanie w naszej pamięci jako wspaniały i pogodny człowiek, przyjaciel, kolega, wybitny szkoleniowiec oraz jako pasjonat fitnessu, który swoją pasją potrafił zarażać innych. Robercie! byliśmy, jesteśmy i zawsze będziemy dumni, że należałeś do naszej kadry i w niej na zawsze pozostanie dla Ciebie miejsce. 

 • Sławka Golonka

  Z wykształcenia specjalistka ds. handlu zagranicznego, politolog wyspecjalizowany w marketingu i zarządzaniu oraz promocji regionu i dóbr kultury. Ukończyła też dwuletnie Państwowe Studium Instruktorów Tańca oraz Państwowy Kurs Instruktora Rekreacji w oparciu o system ćwiczeń Hatha Jogi. Od lat uczestniczy w regularnych zajęciach, jak również w szkoleniach, warsztatach, kongresach i festiwalach z różnych dziedzin. Dzięki temu nieustannie rozwija siebie i swoje umiejętności korzystając z wiedzy i doświadczenia wybitnych pedagogów z całego świata.

   

 • Ania Stefańska

  Energiczna, żywiołowa, odrobinę szalona- taka jest Ania. Od najmłodszych lat wiedziała, że taniec to jej pasja. Dziś tancerka tańca towarzyskiego i absolwentka psychologii. Posiada certyfikat Zumba Instruktor Basic1, Basic 2 oraz Zumbatomic. Jeśli chcesz w przyjemny sposób zadbać o swoje ciało i ducha koniecznie przyjdź na Zumbę do Ani i pozwól ponieść się mieszance gorących rytmów. Dobry humor i satysfakcja gwarantowane!

 • Dorota Bednarczyk
  Studentka Politechniki Warszawskiej na kierunku Inżynieria Biomedyczna. Od 2013 roku Instruktor Rekreacji Ruchowej ze Specjalnością Fitness i Aerobik. Poszukuje nowych możliwości rozwoju uczestnicząc w wielu warsztatach, szkoleniach i konwencjach. Uwielbia stawiać sobie nowe wyzwania i dążyć do ich realizacji. Zawsze uśmiechnięta i otwarta, uwielbia pracę z ludźmi i dla ludzi. Prowadzenie zajęć fitness daje jej ogromną satysfakcję, to taka obopólna wymiana pozytywnej energii. Specjalizacja: zajęcia wzmacniające, sztangi oraz stretching.
 • Marta Kozłowska

  Marta jest studentką Politechniki Warszawskiej, dyplomowaną Instruktorką Rekreacji Ruchowej, a także uczestniczką wielu konwencji i szkoleń fitness. Nie wyobraża sobie dnia bez różnych form aktywności fizycznej od tych na świeżym powietrzu, przez siłownię, aż po ukochane treningi na sali fitness. Na jej zajęciach poznacie zarówno technikę ćwiczeń podstawowych jak i oryginalne kombinacje ćwiczeń angażujące do pracy wiele mięśni jednocześnie. Według Marty dobry trening to taki, który jest krótki, ale intensywny, dlatego jej ulubione formy zajęć to tabata, wzmacnianie oraz trening ze sztangą, trening funkcjonalny i obwodowy. Uważa, że sport jest lekiem na całe zło, a uśmiech uczestników zajęć – najlepszą nagrodą za włożone zaangażowanie.

 • Patryk Tomaszewski

  Magister Politologii, Szkoleniowiec i Master Trener szkoły Fitness University Poland. Występuje na Konwencjach Fitness oraz szkoli Instruktorów na terenie całej Polski. Specjalizuje się w szeroko pojętym treningu funkcjonalnym oraz w zajęciach choreograficznych Dance i Step. Dodatkowo zgłębia tajniki zajęć mentalnych w tym techniki Pilates. Profesjonalista w każdym ruchu i ćwiczeniu, przywiązuję wielką wagę do poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń. Poza tym pełny energii, stara się zarażać innych swoją pasją do fitnessu.

 • Ines Madejska

  International Presenter Fitness oraz Reebok Ambasador of Poland. Z jej zajęć korzystają nie tylko Polacy, ale ludzie z całej Europy. Słynie z zajęć choreograficznych oraz mocnych treningów funkcjonalnych. Jest również miłośniczką i popularyzatorką treningów outdoorowych, więc nie zdziwcie się jak ją spotkacie spacerując po parku. Na swoich zajęciach stara się nie tylko aby ćwiczenia były urozmaicone i ciekawe ale również możliwie jak najbardziej skuteczne, tak aby każda spędzona z nią minuta treningu przybliżała Was do wymarzonych efektów. 

 • Marcin Nawotczyński

  Z wykształcenia jest prawnikiem, z zamiłowania nauczycielem jogi. Jogę praktykuje od 8 lat i jak twierdzi stała się jego drogą do samodoskonalenia się. Tajniki jogi zgłębiał jako uczestnik wielu szkoleń i warsztatów u znanych i cenionych nauczycieli jogi. Na swoich zajęciach stara się swoim podopiecznym przekazać całą radość jaką poprzez praktykowanie jogi daję harmonia ciała i umysłu. Możecie być pewni, że gdy już raz traficie na zajęcia Marcina, nie będziecie mogli doczekać się kolejnych.