Kontakt

GALERIA FITNESS CLUB
Biurowiec New City / I piętro
ul. Marynarska 15 ; 02-674  Warszawa

        tel. 791  912  200        

GODZINY OTWARCIA :
dni powszednie: 6:15 – 22:00
weekend 9:00 – 18:00

e-mail:   manager@galeria-fitness.pl

WEJŚCIE: Mieścimy się w biurowcu, więc obowiązują procedury kontroli dostępu. Należy każdorazowo podejść do recepcji mieszczącej się w środkowej części holu biurowca i informując ochronę o celu swojej wizyty należy poprosić o otworzenie bramki. Z góry dziękujemy za wyrozumiałaość.
PARKOWANIE :
 bezpłatnie dla naszych klientóww w miarę dostępności wolnych miejsc na dziedzińcu biurowca przy fontannie /wjazd od ul. Marynarskiej/. Jednocześnie prosimy o nie parkowanie na miejscach zarezerwowanych dla taxi. UWAGA ! Na terenie biurowca po przekroczeniu szlabanu bezpłatne jest tylko 20 min. po tym czasie każda godzina = 5 zł. Bezpłatny parking jest również
przy ul. Obrzeżnej ( tylko 150 m od klubu / wjazd od ul. Cybernetyki)                 

Ponieważ zależy nam na zapewnieniu najwyższego poziomu świadczonych usług, będziemy niezmiernie wdzięczni za Twoje spostrzeżenia, sugestie oraz uwagi dotyczące funkcjonowania klubu. Jeżeli jest coś, czym chcesz podzielić się z nami, napisz do nas korzystając z poniższego formularza kontaktowego. Z góry dziękujemy za zaangażowanie i pomoc. Również za pomocą formularza kontaktowego możesz dopisać się do nowych grup zajęć fitness, które oczekują na uruchomienie, a które są wyszczególnione poniżej w formularzu. Po zebraniu min. 12 uczestników, zostaniesz poinformowana/y o terminie pierwszych zajęć.

                                                                     
  .