Poznaj klub

GALERIA FITNESS CLUB

Klub rozpoczął swoją działalność w 2010 roku i mieści się w doskonałej lokalizacji w biznesowym centrum mokotowa. Klub zapewnia komfortowe warunki i poziom usług na najwyższym poziomie. Powierzchnia 1000 m2 jest wyposażona w profesjonalny sprzęt firmy Life Fitness, Technogym oraz Precor. Wszystkie pomieszczenia obsługuje system wentylacji i klimatyzacji, który dba o komfort podczas ćwiczeń. Oprócz tego do dyspozycji klubowiczów jest:

Każdy klient może liczyć na pomoc naszych sympatycznych i uśmiechniętych trenerów, którzy z przyjemnością pomogą podczas treningu – pokarzą poprawną technikę ćwiczeń i odpowiednio zmotywują. W klubie panuje wyjątkowo ciepła i kameralna atmosfera sprzyjająca nawiązywaniu nowych przyjaźni i znajomości. Każdy klient może być pewny, że zostanie miło i profesjonalnie obsłużony i nie pozostanie sam bez opieki. Nasi klienci mogą korzystać w miarę dostępnści wolnych miejsc z bezpłatnego parkingu z bezpośrednim wjazdem od ul. Marynarskiej.

CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI

Sala fitness z podłogą sportową Sportowa podłoga jest skonstruowana na specjalnych legarach, które pracują razem z Tobą podczas intensywnych ćwiczeń, zapobiegając w ten sposób przeciążeniom Twoich stawów i kręgosłupa.

Dwie sale do zajęć fitness Posiadając dwie sale fitness, możemy zaproponować o wiele bogatszą ofertę zajęć fitness / ponad 180 godzin zajęć w miesiącu ! / To sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i poziomu wytrenowania.

Sauna sucha i łaźnia parowa, oddzielna dla mężczyzn i kobiet Dwa oddzielne kompleksy saunowe zapewniają pełen komfort i poczucie nieskrępowania.

Stosunek ceny do poziomu świadczonych usług Świadcząc usługi na najwyższym poziomie proponujemy Ci elastyczny cennik uwzględniający Twoje potrzeby. Ceny abonamentu OPEN zaczynają się już od 89 zł !