Członkostwo

CZŁONKOSTWO

Galeria Fitness Club należy do grupy klubów o wysokim standardzie, zapewniającym usługi na najwyższym poziomie. Do Twojej dyspozycji oddajemy nowoczesny kompleks fitness, który ma tylko jedno zadanie – abyś w jak najbardziej komfortowych warunkach, w otoczeniu miłej obsługi i wsparciu doświadczonej kadry instruktorów oraz trenerów osobistych, mógł/mogła osiągnąć zadowolenie z doskonałego samopoczucia i sylwetki. Proponujemy różnorodne warianty abonamentów członkowskich, starając je dostosować do Twoich potrzeb. Wnosząc jednorazową opłatę wpisową masz do wyboru abonamenty 1, 3 lub 12 miesięczne. Jeżeli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o naszej ofercie oraz poznać bliżej nasz klub, zachęcamy do osobistej wizyty w naszym klubie, przy okazji której otrzymasz od nas wejściówkę „OPEN DAY”.

CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI

Sala fitness z podłogą sportową Sportowa podłoga jest skonstruowana na specjalnych legarach, które pracują razem z Tobą podczas intensywnych ćwiczeń, zapobiegając w ten sposób przeciążeniom Twoich stawów i kręgosłupa.

Dwie sale do zajęć fitness Posiadając dwie sale fitness, możemy zaproponować o wiele bogatszą ofertę zajęć fitness / ponad 40 godzin zajęć w tygodniu / To sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i poziomu wytrenowania.

Sauna sucha i łaźnia parowa, oddzielna dla mężczyzn i kobiet Dwa oddzielne kompleksy saunowe zapewniają pełen komfort i poczucie nieskrępowania.

Stosunek ceny do poziomu świadczonych usług Świadcząc usługi na najwyższym poziomie proponujemy Ci elastyczny cennik uwzględniający Twoje potrzeby. Ceny abonamentu OPEN zaczynają się już od 66 zł !