Administracja kadrowa

Obsługiwany przez nasze biuro outsourcing kadrowy Warszawa to usługa ciesząca się coraz większą popularnością – zarówno wśród dużych, jak i małych przedsiębiorstw. Nasi przedstawiciele zajmą się dla Państwa rzetelnym prowadzeniem dokumentacji kadrowej i płacowej, a także kompleksowym doradztwem z zakresu prawa pracy. Rozpoczynając z nami współpracę mogą Państwo ponadto liczyć na indywidualne dopasowanie oferty do Państwa oczekiwań, a także na 3 darmowe godziny konsultacji podatkowych.

Nasze biuro księgowe w Warszawie oferuje kompleksowy outsourcing kadr i płac. Wśród najpopularniejszych, świadczonych przez nas usług w tym sektorze znajduje się:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej Warszawa, a w tym kartotek i historii dokumentacji,
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów, np. umów o pracę, umów cywilnoprawnych, oświadczeń podpartych Kodeksem Pracy, czy też świadectw pracy,
  • prowadzenie ewidencji świadectw lekarskich.

Obsługiwana przez nas administracja kadrowa to gwarancja rzetelnie prowadzonej dokumentacji. Zapewniamy przy tym pełną poufność. Rozpoczynając z nami współpracę będą oczywiście mogli Państwo dopasować pakiet naszych usług do własnych potrzeb.

Oferowana przez nasze biuro obsługa kadrowo płacowa Warszawa to zaledwie jedna z wielu usług. Wykonamy również dla Państwa profesjonalny audyt w Warszawie.