Meble tapicerowane do mieszkania

Wystarczy raz spojrzeć na sofy Dolmar, by nie móc później oderwać od nich oczu. Zaprojektowane zostały one w duchu najnowszych trendów, dzięki czemu zachwycają najmodniejszymi kształtami, zjawiskowymi kolorami, a także zdobieniami, np. przeszyciami, pikowaniami na oparciu albo designerskimi nóżkami. Sprawdź zatem, czy w naszej ofercie nie znajdują się Twoje wymarzone sofy tapicerowane Dolmar.

Sofy dolmar – wysoki kunszt wykonania

Jako sklep meblowy online mamy przyjemność zaprezentować sofy tapicerowane Dolmar – wykonane są one z należytą staranności, dzięki czemu bardzo dobrze prezentują się z każdej strony. W ramach oferty znalazły się między innymi sofy Dolmar o geometrycznych kształtach, z charakterystycznie ściętymi podłokietnikami oraz oparciem. Dzięki minimalistycznemu designowi dopełnią one każde, nowoczesne wnętrze.

W salonie skandynawskim, w którym ważną rolę odgrywają nawiązania do natury, pięknie będą się prezentować szare sofy tapicerowane Dolmar, wsparte na długich, drewnianych nóżkach. Meble te nie tylko prezentują się niezwykle lekko, ale i szykownie – a wszystko to dzięki pięknie wyprofilowanym podłokietnikom, a także ozdobnym pikowaniom na oparciu.

Dostosuj tapicerowaną sofę Dolmar do własnych potrzeb

Odwiedzając nasz sklep meblowy online znajdzie się nie tylko wyjątkowe sofy tapicerowane Dolmar, ale i dostosuje się je do własnych potrzeb! Co to oznacza w praktyce? Wystarczy wejść w konfigurator mebla, aby:

  • wybrać gatunek, rodzaj, a także kolor tkaniny – w przypadku sofy Dolmar klient w tej kwestii ma spory wybór. Oczywiście, z myślą o długim użytkowaniu oraz częstej eksploatacji, warto się zdecydować na dobre jakościowo tkaniny, które będą nie tylko łatwe w czyszczeniu, ale i odporne na przetarcia, mechacenie, czy też blaknięcie,
  • zakupić sofę Dolmar w przystępnej cenę – duży wpływ na cenę końcową mają wskazane w zamówieniu tkaniny.

W naszym sklepie zakupisz także meble modułowe do kuchni. Znajdziesz je na naszej stronie: https://www.meblewersal.pl/46-meble-modulowe-do-kuchni.