Wygodna bielizna dla kobiet

Bardzo ważną częścią bieliźnianej kobiecej garderoby są majtki. Odpowiednio dobrana to lepszy wygląd i komfort dla ciała. Panie mają dzisiaj do wyboru między innymi majtki brazylijskie. Na co zwracać uwagę, aby wybrać te idealne?

Tkanina jest najważniejsza

Majtki brazylijskie i wszystkie inne powinny być wykonane z materiału, który pozwoli skórze oddychać. Na szczęście dzisiaj w ofercie bardzo wielu marek znaleźć można majtki brazylijskie wykonane z przyjemnej dla skóry bawełny czy mikrofibry. Dobrej jakości brazylijskie figi mają płaskie szwy, nie podrażniają skóry i nie odznaczają się nawet pod obcisłym ubraniem.

Dobrą opcją są bezszwowe brazylijskie figi. Brazylijskie figi cieszą się wśród pań bardzo dużą popularnością. Są więc dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Odpowiednie dla siebie znajdą także panie, które lubią koronki. Koronkowe figi brazylijskie wykonane są z miękkich i delikatnych koronek. Na pewno koronkowe figi brazylijskie nie będą podrażniać ciała.

Dla jakiej figury majtki brazylijskie są najlepsze?

Majtki brazylijskie bardzo często nazywane są brazylianami. Moda na te majtki dotarła do Europy z Brazylii. Majtki te są mocno (ale nie aż tak mocno jak stringi) wycięte z przodu i tyłu. Okrywają pośladki mniej więcej do połowy. Figi brazylijskie są dobrym wyborem dla większości kobiet. Mogą je wybrać nawet te panie, które chcą zamaskować wystające boczki. Brazyliany to majtki, które są kompromisem między klasycznymi, zabudowanymi figami a zmysłowymi, odsłaniającymi naprawdę wiele stringami.