Gdzie kupić bieliznę wysokiej jakości?

Majtki to obowiązkowy element garderoby. Jeśli chodzi o majtki damskie, to dużą popularnością wśród kobiet cieszą się figi brazylijskie. Przywędrowały one do nas z Brazylii, a kobiety pokochały je niemalże natychmiast. Czym charakteryzują się brazylijskie figi? Które kobiety powinny po nie sięgać?

Jak wyglądają majtki brazylijskie?

Figi brazylijskie to majtki, których cechą charakterystyczną jest bardzo mocne wycięcie zarówno z przodu, jak i z tyłu. Pasek, który znajduje się na biodrach nie jest zbyt szeroki i układa się dość niski. Brazylijskie figi okrywają pośladki do połowy. Nie eksponują ich więc tak mocno jak stringi, ale jednocześnie nie zakrywają w całości. Majtki brazylijskie uważane są za jedne z odważniejszych. Pięknie podkreślają kobiece pośladki, nadają im seksapilu.

Kto może nosić brazylijskie figi?

Z całą pewnością figi brazylijskie nie są odpowiednie dla każdej kobiety. Warunkiem niezbędnym do noszenia popularnych brazylianów jest kształtna, zgrabna pupa. Warto pamiętać, że są to majtki, które optycznie unoszą pośladki i nadają im kuszący kształt. Ich niewątpliwym atutem jest to, że optycznie odejmują nam centymetrów z bioder i sprawiają, że cała sylwetka wydaje się smuklejsza. Obecnie dostępne są różne brazylijskie figi. Panie, które chcą naprawdę wyglądać zmysłowo bardzo chętnie decydują się na koronkowe figi brazylijskie.

Figi brazylijskie to majtki dla odważnych kobiet. Podkreślają one pośladki, sprawiają, że sylwetka wygląda wyjątkowo. To majtki, w których każda przedstawicielka płci pięknej poczuje się seksowna.