Narożniki – sprawdzony wybór do salonu i jadalni

Narożniki Dolmar to meble, których poszukujesz. Są one wygodne, stylowe, a przy tym wytrzymałe, dzięki czemu godzinami można na nich przesiadywać. Dostępne są one w wielu wariantach, zaczynając od rozmiaru koloru, designu, a kończąc na cenie oraz dodatkowych funkcjach. Obejrzyj naszą ofertę i wytypuj najlepsze dla siebie narożniki pokojowe Dolmar. Nie zapomnij też zobaczyć innych naszych propozycji. Bardzo polecamy meble modułowe do kuchni.

Narożnik Dolmar – perła każdego salonu

Oglądając narożniki tapicerowane Dolmar, umieszczone przez nasz sklep meblowy online w ofercie, warto jest zwracać uwagę na detale. To dzięki nim narożniki Dolmar są tak funkcjonalne i posiadają liczne udogodnienia, takie jak:

  • opcja spania – niektóre narożniki pokojowe Dolmar są rozkładane. Dzięki nim, zaledwie w kilka minut, można przygotować wygodne posłanie dla gości, którzy postanowili zostać na noc,
  • pojemnik na pościel – dodatkowy schowek, szuflada, czy też skrzynia zawsze przydają się w każdym mieszkaniu. W stylowym narożniku Dolmar można na przykład schować nieużywane latem koce, czy też komplety pościeli,
  • regulowany zagłówek, którego kąt nachylenia można dopasować do własnych potrzeb. Funkcjonalność ta sprawdzi się w szczególności w rodzinach, których członkowie mają różny wzrost,
  • dodatkowe półki, które widoczne są od zewnętrznej strony podłokietnika. Można wyeksponować na nich swoją kolekcję książek, jak i liczne dekoracje – pełna dowolność!

Elegancja i wysoka jakość w jednym – narożniki Dolmar

Firma Dolmar, produkując narożniki tapicerowane, stawia na produkty wysokiej jakości – zarówno jeżeli chodzi o ramę meble, jego wypełnienie, a także tkaniny, które są nie tylko plamoodporne, ale i łatwe w czyszczeniu. Tego typu udogodnienie docenione zostanie przez rodziny z dziećmi, jak i posiadaczy zwierząt.

Narożniki pokojowe Dolmar to także wiele stylów, zaczynając od klasycznego, nowoczesnego, a kończąc na skandynawskim – jednym słowem jest w czym wybierać! Jako sklep zapewniamy przy tym atrakcyjne ceny, a także możliwie szybką wysyłkę produktu.